ESET Endpoint Encryption

Data jsou kritickou částí každé organizace. Mimo firemní infrastrukturu jsou často vystavena potenciálnímu riziku zneužití. Silné šifrování pevných disků a výměnných medií chrání cenná firemní data v situacích, kdy dojde k odcizení nebo ztracení notebooku. Šifrování souborů, složek a e-mailů umožňuje bezpečnou spolupráci napříč pracovními skupinami i mimo firemní síť. Vzdálená správa šifrova uplatňuje bezpečnostní politiky na všech pracovních stanicích.

ESET Endpoint Encryption je šifrovací aplikace pro firmy všech velikostí. Implementace do firemního prostředí je díky optimalizovanému nastavení velmi rychlá.

ESET Endpoint Encryption nabízí:

Silné šifrování pro firmy všech velikostí

Šifruje pevné disky, výměnná média, soubory a e-maily

Transparentní zabezpečení s použitím 256 bit AES šifrování a certifikací dle FIPS 140-2

Vzdálená správa umožňuje jednoduše spravovat uživatele a pracovní stanice na dálku, včetně sdílení klíčů mezi klienty v reálném čase

Podpora Microsoft® Windows® 10, 8, 8.1 včetně UEFI a GPT

• Pomůže vám splnit podmínky nového nařízení GDPR

V květnu 2018 vejde v platnost nové nařízení o ochraně a regulaci dat, neboli General Data Protection Regulation (GDPR). Pokud zpracováváte osobní data (např. zákazníků) je velmi pravděpodobné, že se vás nové nařízení bude dotýkat. S celkovou přípravou, se zmapováním cesty osobních dat, analýzou firemních procesů, ani právní pomoci vám bohužel pomoci neumíme. Co ale vyřešit umíme je zabezpečení dat šifrováním. A nové GDRP nařízení doporučuje šifrování jako jednu z vhodných metod pro ochranu osobních dat.

ESET Endpoint Encryption přehledně:

  Essential Edition* Mobile Edition Standard Edition Pro
Šifrování disku       × 
Šifrování výměnných médií        × 
 „Go” přenosné šifrování     × × 
Šifrování souborů a složek   × × × 
Pluginy pro Outlook a přílohy × × × × 
Šifrování textu a schránky × × × × 
Šifrování virtuálních disků a archivu ×   × × 
Kompatibilita se vzdálenou správou ×  × × ×